0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Отворање Центар за поддршка на социјални претпријатија

Во Скопје денеска ќе бидат отворени Центарот за поддршка на социјални претпријатија и првиот Национален саем за социјални претпријатија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close