0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштествоОпштински вестиСкопје

Оставки поднесоа директорите на ЈП „Градски паркинг“-Скопје и на ЈП „Дрисла“

Директорите на  „Градски паркинг“ - Скопје, Бојан Христовски и ЈП „Дрисла“, Јане Мицевски денеска поднесоа оставки од функциите, поради, како што велат, немањето координација со градоначалничката на Град Скопје, Данела Арсовска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close