0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Османи ќе контактира со семејствата на загинатите во автобуската несреќа во Бугарија

Министерот за надворешни работи, Бујар Османи, денеска изјави дека планира да контактира со семејствата на загинатите во автобуската несреќа што се случи во Бугарија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close