0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Османи: Северна Македонија вчера ја прими донацијата од над 50.000 вакцини „Фајзер“ од Бугарија

Северна Македонија вчера ја прими донацијата од над 50.000 вакцини „Фајзер“ од Бугарија, напиша утрово на Твитер шефот на дипломатијата Бујар Османи.

Back to top button
Close
Close