0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерПолитика

Османи во Рига на состанок на Северноатлантскиот совет на НАТО

Министерот за надворешни работи на Република Северна Македнија, Бујар Османи денеска и утре во Рига ќе учествува на редовниот состанок на Северноатлантскиот Совет на НАТО на ниво на министри за надворешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close