0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Ортега нов голман на Манчестер сити

Доаѓањето во толку добра екипа беше мојот сон. Се надевам дека ќе добивам што повеќе можности и верувам дека ќе и помогнам на екипата, изјави Ортега.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close