0_Спорт.ПорталКошаркаСпортСпорт.Слајдер

Орландо прв ќе избира на драфтот

Вториот избор ќе го има Оклахома, Хјустон ќе избира трет, Сакраменто четврти, а петтиот избор ќе го има Детроит.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close