ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Орбан за Меркел: Ние ја разбиравме неа и таа нè разбираше нас, но ерата на двосмисленост заврши

Тој смета дека ќе бидат потребни „натчовечки напори“ за да соработуваат членките на ЕУ по нејзиното заминување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close