Дописници МКДОпштински вести

Општина Охрид ги распиша годинешните конкурси за највисоките општински награди и признанија

Општина Охрид ги распиша годинешните конкурси за највисоки општински награди и признанија, а што се доделуваат по повод 8 декември Денот на „Св. Климент Охридски“ и патрон на градот Охрид.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close