Општински вестиСкопје

Општина Карпош потпиша Меморандумот за соработка со Коалицијата на младински организации „СЕГА“

Градоначалникот на Општина Карпош Стевчо Јакимовски денеска потпиша Меморандум за соработка со извршниот директор на Коалицијата на младински организации „СЕГА“, Зоран Илиески, која воедно е стратешки партнер на Агенцијата за млади и спорт.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close