Дописници МКДОпштински вести

Општина Битола го промовира новиот лик на западниот сообраќаен влез во градот

Градоначалничката на Општина Битола Наташа Петровска изврши увид на градежните работи и го презентира новиот лик на западниот сообраќаен влез во градот, од страната на Ресен.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close