Дописници МКДОпштински вести

Опожарен стан на главната улица во Кичево

Во текот на вчерашниот ден опожарен е стан на главната улица во Кичево. Пожарот избувнал во стан сопственост на В.С. (53) од Кичево.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close