СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

ОН бараат 4,4 милијарди долари хуманитарна помош за Авганистан

Агенциите на Обединети нации денеска побараа од донаторите 4,4 милијарди долари хуманитарна помош за Авганистан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close