0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Онлајн средба за процесот на имунизација против Ковид-19

На онлајн средба проф. д-р Александра Грозданова, од Фармацевтскиот факултет, на Универзитетот „Св. Кирил и Методиј“ (УКИМ) и национална координаторка за имунизација, ќе се осврне на процесот на имунизација против Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close