Граѓански сектор

Онлајн дебата „Медиумската писменост во акција“ во организација на Институтот за комуникациски студии

Онлајн дебата „Медиумската писменост во акција“ ќе се одржи денеска во 11 часот преку платформата „Зум“ во организација на Институтот за комуникациски студии.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close