0_Web_Насловна-слајдерСветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Омикрон го загрижи светот

Научниците сè уште многу малку знаат како Омикрон ќе влијае на текот на пандемијата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close