ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Од 30 октомври Санкт Петербург се затвора на седум денови

Рестораните, кафулињата и продавниците што не се неопходни ќе бидат затворени во Санкт Петербург од 30 октомври до 7 ноември, според указот потпишан од гувернерот Александар Беглов.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close