ОпштествоСкопје

Од 20 часот без вода дел од корисниците во скопски Хиподром

ЈП Водовод и Kанализација-Скопје информираат дека поради уличен дефект ф 100 мм на ул.Жан Жорес бр.65, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците од населба Хиподром.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close