Дописници МКДОпштински вести

Од утре почнува со работа отворениот базен во Куманово

Отворениот базен од спортскиот комплекс базени Куманово, утре почнува со работа, информираа денеска надлежните од ЈП „Чистота и Зеленило“ кои менаџираат со комплексот. Работното време е исто како и пред пандемијата, од 10 до 18 часот од понеделник до недела.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close