КултураКултура.Портал

Од утре во етер документарниот проект Covidmembrance

Како дел од третото издание на Media Innovation Lab одржан во декември 2020 година под покровителство на USAID's BMAP, утре македонски тим составен од новинари и дигитални уметници ќе го објавува минисеријалот Covidmembrance.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close