0_Македонија.ПорталБизнисБизнис.ПорталБизнис.СлајдерЕкономија

Од денеска до петок етапна исплата на септемвриските пензии

Од денеска почнува исплатата на септемвриските пензии. Исплатата ќе се одвива етапно до петок.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close