Дописници СветЕвропа

Од денеска во Франција  стапи во сила вакциналната пропусница

Од денеска пропусницата за вакцинација ја заменува здравствената пропусница, за пристап до многу јавни места во Франција, јави дописникот на МИА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close