0_Web_АктуелноБалканБалкан.ПорталДописници СветСвет.Слајдер

Од  денеска во Бугарија почнува проверката на  зелените сертификати

Казните според наредбата на бугарскиот министер за здравство, Стојчо Кацаров, се до 2.500 евра и натамошно процесуирање до обвинителството.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close