0_Македонија.ПорталОпштество

Одржани регионалните средби со службениците за млади за информирање и поддршка во процесите на основање на младински центри

Во Агенцијата за млади и спорт денеска се заокружи циклусот од осум информативни регионални средби „Младински центар во секоја општина“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close