СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Одржани првите парламентарни избори во Катар, не е избрана ниту една жена

Катарците гласаа на првите парламентарни избори во земјата во саботата, но ниту една жена не е избрана во парламентот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close