0_Спорт.ПорталФудбал

Одредени групите за женското ЕП во фудбал

Во Манчестер вечерва со жрепка е одреден составот на групите за Европското фудбалско првенство во женска конкуренција, кое од 6 до 31 мај идната година ќе се одржи во Англија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close