Дописници СветЕвропа

„Одлуката на Канбера за подморници ги влошува стратешките тензии во Југоисточна Азија“: Предупредува поранешниот австралиски премиер Кевин Рад во „Ле Монд“

-Невообичаено е поранешен премиер на една земја да ги критикува одлуките на еден од неговите наследници на страниците за мислења на странски весник.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close