БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Одложена седницата на СБ на ОН за ситуацијата во БиХ

Се наведува дека седницата би можела да се одржи најдоцна до петок, кога истекува мандатот на силите на ЕУФОР.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close