0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталВидео изјаваГраѓански сектор

Одбележан Меѓународниот ден на мирот: Мирот е клуч за слободата

Мирот е тој којшто не зближува и којшто е клуч за слободата. Да се сакаме, да се љубиме е единственото нешто што може да го направиме во мир, порача денеска професорката Билјана Стефановска од Средното медицинско училиште „Д-р Панче Караѓозов“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close