БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Ограничени маржи на брашно, масло, шеќер, сол во Црна Гора

Цените на основните намирници годинава се зголемија драстично, особено откако на 24 февруари започна војната во Украина

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close