0_Македонија.ПорталОпштество

Објавен награден конкурс за истражувачки труд за развојот на поштенскиот пазар

Агенцијата за пошти денеска објави награден конкурс за истражувачки труд од областа на поштенските услуги на тема  „Развојот на поштенскиот пазар во Република Северна Македонија“.Наградата што ќе ја додели Агенцијата за пошти е во паричен износ од 30.000 денари, а конкурсот е отворен до 10 декември годинава.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close