ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Објавени нацрт-амандманите на Уставот на Белорусија

Белоруската Уставна комисија објави нацрт-амандмани на Уставот, на помалку од два месеца пред одржување на референдумот за уставните измени

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close