0_Спорт.ПорталРакометСпорт

Обрван и Чупиќ оптимистички го очекуваат дуелот со Вардар 1961 во ракометната ЛШ

Македонскиот ракометен првак Вардар 1961 в среда му гостува на ППД Загреб во еден од клучните натпревари за пласман во нокаут фазата во Лигата на шампиони (ЛШ).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close