Политика

Обраќање на претседателот Пендаровски на 11. Самит Македонија2025 (во живо)

Скопје, 19 мај 2022 (МИА) – Со обраќање на претседателот Стево Пендаровски завршува 11. издание на „Самит Македонија 2025“.

Back to top button
Close
Close