Посетете ја новата веб страна на МИА
0_Web_Актуелно0_Инфопакет.ПорталВременска прогнозаИнфопакетОпштество

Облачно со повремен локален дожд со слаб интензитет

Времето денеска ќе биде претежно облачно со повремен локален дожд со слаб интензитет. Ќе дува умерен, а долж Повардарието повремено засилен ветер од југоисточен правец.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close