БалканБалкан.ПорталСвет.Слајдер

Обилниот дожд предизвика поплави во Сплит

Обилните дождови денеска во Далмација, предизвикаа поплави во Сплит

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close