ЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Обвинителството во Париз отвори истрага против поранешниот министер Николас Хуго поради силување

Париското обвинителство отвори истрага против поранешниот француски министер за животна средина, Николас Хуло, поради серија наводи за сексуална злоупотреба што против него ги покренаа неколку жени.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close