0_Спорт.ПорталСпортСпорт.СлајдерФудбал

Обамејанг најави подобри денови за Барселона

Фудбалерот на Барселона, Пјер – Емерик Обамејанг рече денеска дека каталонскиот клуб има мноштво талентирани играчи и голем потенцијал за следната сезона.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close