0_Магазин.ПорталМагазинСцена

НФЛ: Ријана ќе настапи на следниот „Супербол“

Националната лига во американско рагби - НФЛ објави дека Ријана ќе настапи на полувремето на „Суперболот“ следната 2023 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close