Посетете ја новата веб страна на МИА
Дописници МКДПолитички партии

НСДП Тетово одржа изборна конференција, Миќо Стојчевски избран за претседател

Општинската организација на Нова социјалдемократска партија (НСДП) од Тетово вчера одржа петта изборна конференција. За нов претседател на ОО НСДП беше избран Миќо Стојчевски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close