ОпштествоСостојба на патиштата

Нормализиран сообраќајот на патот Струга – Ќафасан

Сообраќајот на патниот правец Струга – граничен премин Ќафасан од 22:15 часот е нормализиран, информираат од АМСМ.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close