ИнфопакетСостојба на патиштата

Нормализиран сообраќајот на патот Скопје – г. п. Блаце

Од вчера во 19 часот е нормализиран патниот правец Скопје – г. п. Блаце, каде сообраќајот заради настанат одрон се одвиваше со наизменично пропуштање на возила.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close