0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Нормализиран сообраќајот на патот Дебар-Маврово Ростуше

Нормализиран е сообраќајот на регионалниот пат Дебар-Маврово Ростуше, соопшти Автомото сојузот на Македонија (АМСМ).

Back to top button
Close
Close