0_Македонија.ПорталОпштество

Нормализиран сообраќајот на патот Дебар – Маврово

Од 10:30 часот е нормализиран сообраќајот на патниот правец Дебар - Маврово, кај местото викано Врбјанска Раскрсница.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close