ОпштествоСкопје

Нормализирано водоснабдувањето на ул.„Христо Татарчев“ крак 13 бр.11 во Кисела Вода

Нормализирано е водоснабдувањето на ул.„Христо Татарчев“ крак 13 бр.11 во општината Кисела Вода, соопшти ЈП Водовод и канализација.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close