Општински вестиСкопје

Нормализирано водоснабдувањето на улица „Пере Тошев“

Нормализиран е дефектот на улица „Пере Тошев 64“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close