ЕвропаСвет.Слајдер

Норвешка: Приведен напаѓачот во Конгсберг

Според локалната полиција, прерано е да се каже дали нападот бил мотивиран од тероризам.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close