0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.ПорталСвет.Слајдер

Норвешка повторно воведува мерки против коронавирусот, луѓето се повикани да носат маски

Од денеска луѓето кои живеат со лице заразено со вирусот ќе мора да се изолираат додека не добијат негативен резултат од тест за Ковид-19.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close