ЕвропаЕвропа.ПорталРуско-украинска кризаСвет.Слајдер

Норвешка министерка: Русија има други начини да дојде до своите населби

Според министерката, Русија може да ги прати залихите на друг начин, исклучиво преку брод или авионски, а не само низ патиштата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close