0_Спорт.ПорталФудбал

Номинациите за наградата „Златна топка“ на 8 октомври

Номинираните фудбалери во машка и женска конкуренција за наградата „Златна топа“ на реномираното списание „Франс фудбал“ ќе бидат објавени на 8 октомври.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close